Naše služby

Grafické studio

Od grafického návrhu přes vlastní zpracování až k výrobě tiskových desek. Přípravíme grafický návrh, vytvoříme pro Vaši firmu merkantilní tiskoviny, zhotovíme Vaše nabídkové dokumenty, letáky, plakáty, profesionálně zalomíme katalogy, časopisy, knihy.

 

Digitální produkční tisk

Instalovali jsme nový RICOH Pro C7100 v konfiguraci SRA3 s prodlouženým formátem umožňujícím tisk až do délky 1 200 mm. Stroj umí vyšší gramáže a také bez problémů sjede samopropisy. 

 

Střední ofsetová tiskárna

Kromě standardnich ofsetových tiskovin (např.: firemní tiskoviny, časopisy, brožury, letáky, plakáty, knihy) tiskneme i samopropisovací formuláře vč. číslování, kalendáře, samolepky, spisové desky. Úspěšně jsme také modernizovali náš tiskový strojový park. Nový přírůstek se jmenuje Performa 66. Zeptejte se nás na ceny tisku, určitě Vás příjemně překvapí.

 

Knihárna

Součástí našeho polygrafického provozu je i vlastní knihárna, pro dokončující zpracování a zušlechťování tiskovin. Díky tomu nemusíme u naprosté většiny zakázek kooperovat s jinými tiskárnami. Naši zákazníci už vědí, že v praxi to znamená úsporu času a výhodnější ceny. Koncepce dokončovací výroby je podřízena tiskovým strojům
a sortimentu zakázek.


Doprava

Navigace: Tiskárna Prager » Naše služby
Facebook